Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.

Kapela Alien byla založena v roce 1991, kdy se sešlo několik nadšenců v garáži u Olina Kubálka, který se tak stal i jejím původním kapelníkem...
Název Alien přinesl kytarista Luděk Navrátil, který s oblibou říkal, že to nemá nic společného s tehdy už slavným filmovým Vetřelcem, ale v jeho podání se mělo jednat spíše o cizince a až pak možná i o mimozemšťana... Z Luďka se stal časem nový kapelník, zvaný Náčelník, a taky skladatel a vlastně hlavní mozek celé kapely... Do konce roku 2006, kdy byla kapela definitivně rozpuštěna odehrála přibližně 1000 akcí v blízkém i vzdálenějším okolí města Litovel... Na konci existence se podařilo kapele Alien vydat první CD Svatý klid, které však kapela vydala už pod názvem Krápník...

Videa z mojí dílny, která vždy nějak souvisejí právě s kapelou Alien najdete v jednotlivých podsekcích:
- JMÉNO (historie kapely Alien1991-2006)
- ROZUMBRADA (III. světová "hloupost")
- NAPOVÍM (Alien - Pinda 19.6.1998)

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah